تبلیغات
دست چین - دو انقلاب، دو رهبری
چهارشنبه 16 مرداد 1392  06:14 ب.ظ

 
حکم تخلیه کامل اردوگاه اشرف از سوی دادگاه عراقی صادر شد
 
به گزارش رویداد از منابع آگاه در بغداد، بعد از جابجائی اکثر اعضائ فرقه رجوی از اردوگاه اشرف به کمپ لیبرتی در نزدیکی بغداد، حدود 100 نفر از اعضا فرقه در اردوگاه اشرف به بهانه فروش اموال رجوی مانده اند .
منظور منافقین از اموال، همان اموالی است که مربوط به دولت و مردم عراق می باشد؛ ولی رجوی آنها را با مدارک جعلی به اسم خود زده است !
دولت عراق بارها خواهان این شده است که اعضا باقیمانده فرقه رجوی اردوگاه اشرف، بصورت کامل تخلیه و تحویل دولت و مقامات محلی در استان دیاله داده شوند؛ اما سران فرقه هر بار با بهانه گیری های مختلف از قبیل فروش اموال و یا برگشت اعضا از کمپ لیبرتی به اردوگاه اشرف از تخلیه کامل آن خودداری کرده اند .
این بار دولت عراق به اطلاع نمایندگان سازمان ملل رسانده بر اساس حکمی که دادگاهی در عراق صادر کرده تا آخر این هفته باید اعضا باقیمانده فرقه رجوی در اردوگاه اشرف، آنجا را ترک و اردوگاه اشرف تحویل مقامات محلی گردد و دولت عراق اعلام کرده در صورتی که اعضا فرقه حکم دادگاه را اجرا نکنند پلیس عراق حکم را اجرا خواهد کرد .
البته سابقاً پلیس عراق چندین بار برای وارد شدن به اردوگاه اشرف تلاش کرده بود که با مانع تراشی های سران فرقه مواجه شده بودند و در 2 مرحله درگیری بین اعضا فرقه رجوی بیش از تعدادی کشته و زخمی شدند و این بار هم در صورتی که سران فرقه حکم دادگاه را اجرا نکنند احتمالاً با ورود پلیس برای اجراء حکم تخلیه اردوگاه اشرف درگیری هایی پیش بیاید .
گفتنی است دولت عراق بارها خواهان تخلیه کامل اشرف از اعضاء فرقه رجوی شده؛ ولی هر بار دخالت های مقامات آمریکایی و لابی های اسرائیلی باعث شده دولت عراق اقدام جدی برای اخراج اعضا فرقه رجوی از اردوگاه اشرف نکند .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"سیرنیوز": انقلاب مشروطیت و حرکت ملت در آن زمان، انقلابی علیه مظالم استبداد محسوب می‌شد که ماهیت آن تغییر رژیم نبود. در حالی‌که امام رحمه‌الله قائل به این بودند که نظام سلطه باید به طور کامل از میان برود و حکومت صددرصد اسلامی حاکم شود.

به گزارش سیرنیوز؛ رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نظام درباره‌ی دلیل موفقیت انقلاب اسلامی در مقایسه با نهضت‌های ملی گذشته در ایران گفتند: «این به برکت شخص امام و شخصیت امام و به برکت احکام و قوانینى بود که امام بزرگوار ما (رضوان‌الله تعالى علیه) به آنها متکى بود و جمهورى اسلامى را بر آن اساس به وجود آورد». آقای قاسم تبریزی، رئیس بخش تخصصی مطالعات انقلاب اسلامی کتابخانه‌ی مجلس شورای اسلامی در این گفتار برخی تفاوت‌های رهبری در انقلاب اسلامی با رهبری در مشروطه را برشمرده است:
 
یکی از وجوه ممیز و شاخص رهبری و مدیریت سیاسی امام خمینی رحمه‌الله چه در هنگام شروع نهضت در سال 1341 و چه در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن، بهره‌گیری دقیق و موشکافانه از تجارب تاریخی بوده است. ایشان درک بالایی از مقاطع تاریخی پیش از خود داشته‌اند. البته منظور ما از تاریخ در این‌جا نه معنای علم روایی رایج بلکه شناخت ماهیت جریان‌های تاریخ‌ساز یا انحراف‌های موجود در تاریخ است. به همین دلیل، توجه به این خصوصیت ایشان در تحلیل شیوه‌ی رهبری حضرت امام رحمه‌الله امری حیاتی و ضروری به نظر می‌رسد.
 
در همین راستا یکی از نقاط ویژه‌ی تمرکز و دقت امام رحمه‌الله در حوادث تاریخی بحث مشروطه، مراحل و علل انحراف آن می‌باشد. اگرچه این بحث ابعاد وسیع‌تری دارد و تحقیق و تعمق بیشتر و دقیق‌تری را می‌طلبد. با در نظر داشتن این مقدمه، اگر روند رهبری علما و وقایع منتهی به پیروزی انقلاب مشروطه را با روند رهبری امام رحمه‌الله و پیروزی انقلاب اسلامی مقایسه کنیم می‌توان به چند نکته‌ی مهم اشاره کرد:
 
1. انقلاب مشروطیت و حرکت ملت در آن زمان، انقلابی علیه مظالم استبداد محسوب می‌شد که ماهیت آن تغییر رژیم نبود. در واقع به نوعی تحدید استبداد با تمسک به تشکیل مجلس و قانون‌گرایی بود. در حالی‌که امام رحمه‌الله قائل به این بودند که نظام سلطه باید به طور کامل از میان برود و حکومت صددرصد اسلامی حاکم شود. ضمن این‌که حاکمیت از آن قانون خدا و تحقق آرمان‌های اسلام است.
 
 2. ابهام در ایدئولوژی در ماجرای مشروطه موجب شد تا در میانه‌های راه، امر بر مردم مشتبه گردد. در واقع در انقلاب مشروطه دو جریان اسلامی داشتیم؛ یک جریان -مانند آیت‌الله بهبهانی و آیت‌الله طباطبایی- معتقد بود که ما می‌توانیم قوانینی داشته باشیم که تعارض با دین نداشته باشد. یک جریان هم مانند آیت‌الله شیخ فضل‌الله نوری تأکید داشت که باید این نضهت و انقلاب، قوانینش را از قرآن و منابع اصیل اسلامی الهام بگیرد نه این‌که با آن‌ها تعارض نداشته باشد. این دو نگاه، اگرچه هر دو جهت اسلامی و دینی داشت ولی موجبات سردرگمی توده‌های مردم و سوءاستفاده‌ی دشمنان را فراهم نمود.
 
اما امام با سرلوحه قرار دادن تجربه‌ی مشروطه و تجربه‌ی نهضت ملی شدن نفت و با نظریه‌پردازی در حوزه‌ی حکومت اسلامی، به صراحت بر حضور ولی فقیه در رأس حکومت و تدوین قوانین بر اساس مبانی اصیل قرآنی و روایی توسط خبرگان دین و روحانیت تأکید کرد و به نوعی نهضت را صددرصد اسلامی کرد. چنین نظریه‌ای اگرچه شاید غایت آمال مراجع و روحانیون عصر مشروطه بود، اما در آن زمان مطرح نگردید. در واقع ایدئولوژی و استراتژی امام رحمه‌الله که همان نظریه‌ی «ولایت فقیه» است، از بطن مکتب بیرون کشیده شده بود و همچون مشروطه یک الگوی اقتباسی نبود.
 
3. امام رحمه‌الله به هیچ‌وجه وارد مصالحه و تسامح با گروه‌ها و احزاب نشد. حتی در جریان دیداری که آقای مهندس بازرگان و دکتر سنجابی با ایشان در پاریس داشتند، امام رحمه‌الله فرموده بودند این‌ها اول باید حکومت سلطنتی را نفی بکنند و انقلاب اسلامی را ملی بدانند بعد بیایند و صحبت کنند. در همان زمان سردمداران جریان کمونیسم‌ و توده‌ای‌ها هم خیلی تلاش کردند تا با امام رحمه‌الله ارتباط و مذاکره برقرار کنند ولی ایشان حاضر به این امر نشد.
 
ایشان حتی در اولین مصاحبه‌ی خود با لوموند فرمودند: «من به پیروان‌ام گفته‌ام که به هیچ وجه با کمونیست‌ها همکاری نکنید». یعنی نه با چپ حاضر به مصالحه شد و نه با راست. این صراحت، صداقت و سیاست امام رحمه‌الله بود که تا پایان هم اصالت را به گروه‌ها و جریانات ندادند. ایشان آزادی فعالیت احزاب، گروه‌ها و سازمان‌ها را در چهارچوب قانون اساسی پذیرفتند ولی همواره تأکید کردند که امکان و زمینه‌های خیانت را به آن‌ها نمی‌دهیم
 
4. حس دشمن‌شناسی امام خمینی رحمه‌الله برخلاف بسیاری از علمای عصر مشروطه در سطح بسیار بالایی قرار داشت. ایشان از همان ابتدا تأکید کرد که آمریکا ام‌ّالفساد است و هرچه گذشت این مسأله بر همگان آشکارتر شد. جیمز بیل در کتاب «شیر و عقاب» تعبیر جالبی به کار می‌برد. او می‌گوید: وقتی آیت‌الله خمینی می‌گوید آمریکا شیطان بزرگ است یعنی در آمریکا ایدئولوژی شیطانی حاکم است و در ایران ایدئولوژی الهی. موضوع دشمن‌شناسی، خاصه شناخت دشمن اصلی یکی از مهم‌ترین شاخص‌های امام راحل بود.
 
5. دقت امام رحمه‌الله در شناخت معاند، مخالف و منتقد استثنایی بود. اگر کسی در نقد نظام فعالیت می‌کرد، تا زمانی‌که دست به توطئه نمی‌زد، امام رحمه‌الله با او کاری نداشت. اما در مقابل معاندین و توطئه‌گران به هیچ‌وجه کوتاه نمی‌آمد. در مورد اصول اصیل اسلام و انقلاب به هیچ‌وجه با کسی رودربایستی نداشت و اگر احیاناً فردی یا جریانی پیدا می‌شد که از موارد ذکر شده تخطی می‌کرد امام رحمه‌الله به سختی با او مقابله می‌کرد. این مقوله‌ای بود که ما در مشروطه به جز موارد معدودی چندان اثری از آن نمی‌بینیم.
 
منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"سیرنیوز": یهودی سازی خالص دستگاه سلطنتی انگلیس، دوگانگی مذهبی بین جامعه انگلیس و خاندان سلطنتی را تداوم خواهد داد که می تواند تبدیل به تضاد شده و نتایج خاص خود را به بار آورد.
به گزارش سیرنیوز؛ دوربین های رسانه های مختلف از حدود دو هفته پیش در مقابل بیمارستان سنت ماری لندن، منتظر به دنیا آمدن وارث تاج و تخت ملکه بریتانیا، فرزند شاهزاده ویلیام و خانم کیت میدلتون بودند. طی ماه های اخیر تولد نوزاد جدید کاخ باکینگهام با حاشیه های فراوانی همراه بوده است، از انتخاب نام برای او در بنگاه های شرط بندی و محافل رسانه ای تا افزایش فروش کارخانجات پوشک بچه در انگلیس. اما کمی آن سوتر اعضای پارلمان انگلیس بیشترین زمان خود را صرف تصویب قانونی کردند که بر اساس آن کاتولیک ها در انگلیس وارث تاج و تخت خواهند بود.
 
این مسأله باعث تحیر بسیاری از مردم انگلیس شده است. گرچه این مسأله آنها را متحیر کرده، ولی به طور جدی به این مسأله توجه ندارند که چرا پارلمان انگلیس وقت خود را به این موضوع اختصاص داده است؟ در حالی که تحولاتی زیرپوستی و کاملا برنامه ریزی شده در انگلیس در جریان است تا یهودیان بر تاج و تخت سلطنتی انگلیس تکیه زنند، این قانون چه هدفی را دنبال می کند؟
 
 دربار انگلیس اسرار و ناگفته های زیادی در خود دارد که علاقه ای هم به افشای آن ندارد. چرا خاندان سلطنتی انگلیس هنوز وجود دارند؟ این خانواده سلطنتی در این جهان مدرن چه می‌کنند؟ چرا رسانه های داخلی در حوزه هایی چون خاندان سلطنتی تحت فشار و کنترل هستند؟ نفوذ رمز آلود خاندان سلطنتی انگلیس حتی در 15کشور مشترک‌المنافع بریتانیا وجود دارد؛ 15 کشوری که ملکه الیزابت را به ‌عنوان رئیس کشورشان به رسمیت می‌شناسند. یکی از مسائل رمزآلود دربار انگلیس روند یهودی سازی خاندان سلطنتی آن است که در اینجا به بررسی آن و تبعاتش پرداخته می شود.
 
برای ریشه یابی نفوذ یهودیان در دربار انگلستان باید کمی به عقب تر یعنی به قرن 19 و 18 میلادی برگشت و دو نکته مقدماتی را مد نظر داشت:
 
نکته اول این که انگلیسی ها اعتقاد دارند که خانواده روچیلدهای جهود به علت این که می خواستند خانواده سلطنتی انگلیس را به خوبی مهار کنند تا از طریق آنها بتوانند بر انگلیس و کشورهای مستعمره انگلیس بودند، سلطه داشته باشند روابط نامشروعی را به عنوان باج خواهی و گرفتن حق السکوت از خانواده سلطنتی با افراد این خانواده داشته اند.
 
نکته دوم این که در زمان تولد فرزندی در خانواده سلطنتی اعلام می شد که این کودک فرزند فلان شاهزاده و ملکه است در ورتی که حقیقت امر چیز دیگری بود.بنابراین از آنجا که ویلیام چهارم، پادشاه انگلیس، هیچ فرزند مشروعی نداشت، لذا برادرزاده او یعنی دختری به نام الکساندریا ویکتوریا در سال 1830 میلادی در سن 11 سالگی وارث تاج و تخت انگلیس شد.
 
وی که بعدها ملکه ویکتوریا نام گرفت از سن 18 سالگی به مدت 63 سال بر انگلیس و مستعمرات آن حکمرانی کرد. برابر اعلام خانواده سلطنتی، پدر ملکه ویکتوریا ادوارد آگسس و مادرش ویکتوریا مری لویسا نام داشتند. اما بعدها گرگ هالت در یکی از کتب خود اعلام داشت که پدر واقعی ملکه ویکتوریا، نیثن مایر راثچایلد (روچلید) جهود بوده است که با مادر وی رابطه نامشروع داشته و حاصل آن دختری به نام الکساندریا ویکتوریا (ملکه ویکتوریا) بوده است.
 
نکته جالب تر در مورد ملکه ویکتوریا این است که در طول دوران حکمرانی وی بر انگلیس از میان نخست وزیران متعدد تنها بنجمن دیزریلی که یک یهود صهونیست بود توانست اعتماد او را به خود جلب کند. در این دوره است که هند مستعمره انگلیس می شود و امپراطوری انگلیس شکل گرفته و گسترش یافت و اکنون ملکه الیزابت دوم، پادشاه فعلی انگلستان، نبیره ملکه ویکتوریا است که فردی یهودی محسوب می شود.
 
همچنین عروس ملکه الیزابت دوم، یعنی پرنسس دیانا که از مادری یهودی متولد شد، یک یهودی است. بنابراین فرزندان وی یعنی شاهزاده ویلیام و هری هم یهودی هستند.در کتاب «تاریخچه دیانا»، نویسنده - تینا براون- ادعا می کند که مادر یهودی پرنسس دیانا، فرانسیس شاندکید در طی دوران ازدواج خود با ارل اسپنسر، همزمان با جیمز گلداسمیت بانکدار یهودی نیز رابطه داشته است.
 
او نشان می دهد دیانا که در سال 1961 متولد شد، فرزند نامشروع گلداسمیت بود و دختر حقیقی اسپنسر حساب نمی شد. وی می نویسد دیانا حتی اگر از طرف پدران یهودی نباشد، با توجه به قانون یهود، باز هم به عنوان یک یهودی شناخته می شود چرا که از طرف مادر یهودی است.تعریف اصلی و فعلی یهود از افراد یهودی، این است که یک فرد باید مادرش یهودی باشد تا یهود محسوب شود، چون یهودیت از طرف مادری منتقل می شود.
 
در واقع مادربزرگ پرنس ویلیام و مادر پرنسس دیانا، یک زن یهودی تبار به نام فرانسیس روت برک روشه از خاندان روچیلد بود. شواهد حاکی از آن است که نسب دیانا از سوی پدر نیز یهودی است که بر همین اساس قطعا شاهزاده ویلیام یهودی است. ویلیام یهودی دو سال قبل طی یک عروسی بسیار تجملاتی و پرهزینه کیت میدلتون را به همسری اختیار کرد که وی نیز یهودی محسوب می شود و نوزاد جدید کاخ باکینگهام، حاصل این ازدواج است.
 
گرچه در جریان عروسی سلطنتی ویلیام و کاترین میدلتون چنان وانمود شد که گویی کاترین فردی مسیحی است، اما ریشه های خانوادگی این دختر انگلیسی نشان می دهد که وی از سوی مادرش یک یهودی سفاردی محسوب می شود. البته زمان و شیوه برگزاری عروسی ویلیام و کیت که مبتنی بر فرهنگ یهودی بود خود بر این شواهد صحه می گذارد.
 
این مساله زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که بدانیم کاترین میدلتون به عنوان همسر فردی پا به کاخ سلطنتی باکینگهام می گذارد که در آینده نه تنها پادشاه انگلیس بلکه فرمانروای کلیسای انگلیس نیز خواهد بود. نتیجه آنکه پیوند ازدواج ویلیام به عنوان میراث دار تاج و تخت با دختری یهودی تبار، آینده انگلیس را به دستان فرزندان یهودی این زوج خواهد سپرد.با این توضیح، قانون اخیر پارلمان انگلیس هیچ موضوعیتی نمی یابد. شاید هیأت حاکمه انگلیس می خواهد با تصویب ظاهری قانون ضرورت کاتولیک بودن وارث تاج و تخت، مانع از افشای هویت یهودی خاندان سلطنتی شود.
 
در هر حال آنچه مهم است این که تداوم حضور یهودیان در سلطنت مشروطه انگلستان آثار خاصی را بر حوزه داخلی و خارجی این کشور خواهد گذاشت. در فضای داخلی انگلیس به جای پادشاه یا ملکه کاتولیک، فردی یهودی مسلک قدرت و نفوذ سنتی را در دست خواهد گرفت که این به معنای بسط هر چه بیشتر نفوذ لابی های یهودی در این کشور است. ضمن آنکه جریان مذهبی مسیحی این کشور نیز رسما تحت قیمومت یهودیان عمل خواهد کرد؛ چرا که پادشاه و ملکه آینده یهودی هستند.این مسأله تاثیرات خود را بر حوزه سیاست خارجی این کشور نیز خواهد گذاشت. قرابت مذهبی میان انگلیس و رژیم صهیونیستی تعامل آنها را بیشتر می کند و نقش حمایتگرانه لندن از اسرائیل به میزان قابل توجه افزایش خواهد یافت.
 
در مجموع یهودی سازی خالص دستگاه سلطنتی انگلیس، دوگانگی مذهبی بین جامعه انگلیس و خاندان سلطنتی را تداوم خواهد داد که می تواند تبدیل به تضاد شده و نتایج خاص خود را به بار آورد. نباید فراموش کرد که تضادهای دینی و مذهبی از صحنه سیاسی غرب کاملا پاک نشده است.
 
اختلاف دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در آمریکا نوعی ریشه مذهبی نیز دارد. اگر چه در هر دو مسیحیان حضوری پر رنگ دارند؛ اما مسیحیان اونجلیک بیشتر حامی حزب جمهوری خواه هستند تا حزب دموکرات و سکولارها از حامیان اصلی حزب دموکرات به حساب می آیند. جالب این که لابی اسرائیل در آمریکا شامل مسیحیان اونجلیک بانفوذی چون گری بائور، جری فالول، رالف رید و پت رابرتسون است و نئوکان‌هایی چون جان بولتون، ویلیام بنت و جان کرک پاتریک نیز در ارتباط تنگاتنگی با این لابی قرار دارند.
 
 نوزاد جدید کاخ باکینگهام و تداوم یهودی سازی
 منبع: بصیرت  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
Foot Complaints
سه شنبه 17 مرداد 1396 01:52 ق.ظ
My brother recommended I might like this web site. He was entirely right.

This post truly made my day. You cann't imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!
Foot Pain
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:51 ب.ظ
It's a pity you don't have a donate button! I'd definitely donate to this brilliant blog!

I suppose for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed
to my Google account. I look forward to brand new updates and will
talk about this website with my Facebook group. Talk soon!
foot pain after running
دوشنبه 5 تیر 1396 12:41 ب.ظ
Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!

Many thanks
shoe lift
دوشنبه 22 خرداد 1396 01:50 ب.ظ
These are genuinely wonderful ideas in concerning blogging.
You have touched some fastidious factors here. Any way keep up wrinting.
http://janellkolker.hatenablog.com/entry/2015/06/24/120830
پنجشنبه 18 خرداد 1396 07:14 ب.ظ
This piece of writing provides clear idea in support of the new users of blogging,
that really how to do blogging and site-building.
gibbsswyvhytmjr.sosblogs.com
جمعه 12 خرداد 1396 09:05 ب.ظ
I'm really impressed together with your writing
abilities as smartly as with the structure in your weblog.
Is this a paid subject or did you modify it your self? Anyway
keep up the nice quality writing, it's uncommon to see a great weblog like this one nowadays..
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

شهید محمد رضا دشتی اسطوره ی که اسماعیل سیستان و بلوچستان شد..........سه شنبه 30 مهر 1392

افشاگری پسر مسعود رجوی+عكس..........یکشنبه 24 شهریور 1392

تأکید بر ضرورت گسترش روابط ایران و عمان بویژه در بخش گاز/ آتش گروه تکفیری دامان حامیانش را نیز خواهد گرفت ..........سه شنبه 5 شهریور 1392

دو انقلاب، دو رهبری..........چهارشنبه 16 مرداد 1392

وحشت فتنه گران از یک صفحه فیس بوک ..........جمعه 24 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

شرکت کوکا کولا Coca Cola..........یکشنبه 19 آذر 1391

صنعت هولوکاست چگونه به خدمت منافع صهیونیسم درآمده است؟ + تصاویر ..........جمعه 10 آذر 1391

تبلیغات پپسی در کریسمس ..........دوشنبه 6 آذر 1391

محصولات اسراییل..........چهارشنبه 24 آبان 1391

قاتل کودک فلسطینی تبرئه شد..........یکشنبه 14 آبان 1391

همه پستها