تبلیغات
دست چین - كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد


رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از اقشار مختلف مردم:
جمعی از اقشار مختلف مردم صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ذفتر مقام معظم رهبری، جمعی از اقشار مختلف مردم صبح امروز(چهارشنبه)، در فاصله دو روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار كردند.

ایشان تاكید كردند: بنده اصرارم بر حضور حداكثری ملت در انتخابات بخاطر این است كه حضور قدرتمندانه ملت ایران باعث می‌شود كه دشمن مایوس شود و فشار را كم كند و راه دیگری را دنبال كند.‬

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: بحمدلله روال انتخابات تا امروز، روال خوبی بوده و یكی از نقاط برجسته این است كه گفتمان مردم، گفتمان قانون‌گرایی است، مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگد زدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند‬.

ایشان بااشاره به مناظره‌های برگزار شده بین نامزدها از طریق رسانه ملی فرمودند: كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت زده كرد، البته بنده در زمینه آن مسائلی كه آقایان مطرح كردند، مطالبی دارم كه بعدا خواهم گفت.

رهبرانقلاب همچنین تاكید كردند: توصیه اول من حضور پرشور پای صندوق رای است، ممكن است كسی بدلیلی نخواهد از نظام اسلامی حمایت كند، اما از كشورش كه می‌خواهند حمایت كنند. همه باید بیایند، هركس كه انتخاب شد اگر دارای رای سدید و محكم باشد بهتر می‌تواند مقابل دشمنان و معارضین بایستد.

ایشان ادامه دادند: در راه عزت و پیشرفت ایران،توكل به خدا اهمیت ویژه‌ای دارد، عده‌ای غافلند و در محاسباتشان كانّه توكل بخدا جایی ندارد، این محاسبات مادی را مستكبران عالم بهتر از شما می‌كنند اما هر روز عقب می‌روند.

این خبر در حال تكمیل است...
==============================================================

صادق زیبا کلام: مشکل اصلاح‌طلبان اقناع افکار عمومی است

صادق زیبا کلام: مشکل اصلاح‌طلبان اقناع افکار عمومی است

مشکل اصلی اصلاح‌طلبان و نیروهای معتدل در این انتخابات نه رقابت با اصولگرایان پراکنده که اقناع افکار عمومی است.

اجماع نیروهای اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا حول نامزدی حسن روحانی این سوال را ایجاد کرده که در روزهای معدود باقی مانده تا انتخابات این ائتلاف دیرهنگام چه تاثیری بر صف‌آرایی طیف‌های اصولگرا خواهد گذاشت. شاخصه مناسبات درونی اصولگرایان طی ۴ سال گذشته افزایش روزافزون اختلافاتی است که درست بعد از حاشیه‌نشینی گروه‌های اصلاح‌طلب شکل گرفت.
اما اگر در ارزیابی خود از تغییر مناسبات داخلی اصولگرایان، افزایش اختلاف میان طیف‌های این جناح را تنها به حاشیه روی اصلاح‌طلبان مرتبط بدانیم، دچار اشتباهی فاحش شده‌ایم. به عبارت دقیق‌تر یکدست شدن قدرت به نفع اصولگرایان تنها فرصتی بود برای پدیدار شدن آسیب‌های درونی این جناح که ریشه در عدم ساخت سیاسی مناسب آنها دارد.
اصولگرایان مدت‌ها این آسیب‌ها را چون یک بیماری پنهان با خود همراه داشتند و تنها ترس از رقیب بود که باعث می‌شد تا این آسیب‌ها زیر اقتضائات کوتاه‌مدت‌تر آنها برای رقابت سیاسی پنهان بماند. به عبارتی اتحاد اصولگرایان قبل از سال ۸۸ براساس مبانی همپوشانی آنها در استراتژی‌ها، تاکتیک‌ها و گفتمان سیاسی نبود. اصولگرایان در آن ایام شخصیت سیاسی خود را بیشتر در مواجهه با رقیب تعریف می‌کردند وغافل از یافتن تشخصی معین بودند. به همین منوال اصولگرایان از تشکیل ساختاری که بتواند در مواقع لزوم راهکارهای برون‌رفت از بن‌بست‌های ناشی از اختلافات درونی آنها را پیش رویشان قرار دهد نیز غافل شدند.
بر همین اساس اتحاد و یکپارچگی جناح رقیب آنها و حضور مجدد اصلاح‌طلبان در صحنه سیاسی نمی‌تواند به وحدت میان آنها منجر شود. اختلافات آنها اکنون شکلی مبنایی پیدا کرده و خطوط متمایز کننده بین طیف‌های این جناح به همان پررنگی خطوط بین اصولگرایان و اصلاح‌طلبان است. در این انتخابات حتی با وجود اجماع اصلاح‌طلبان و نیروهای معتدل، اصولگرایان با چهار نامزد به رقابت ادامه خواهند داد. این مشکل سیاسی همچنان تا روز انتخابات بر سبد رای اصولگرایان سنگینی خواهد کرد.
اصولگرایان گرچه با گفتمان‌ها و اهداف مختلفی در این انتخابات حاضر شده‌اند اما عامل مهم‌تر برای به اجماع نرسیدن آنها خلأ مدیریت سیاسی و ساختاری تعیین‌کننده در این جناح است که به عنوان ابزار اصلی اجماع مورد نیاز آنهاست. به عبارتی حتی اگر اصولگرایان به لحاظ سیاسی نیز به هم نزدیک شوند هم اکنون ابزار اجماع را در اختیار ندارند و در فرصت باقی‌مانده تا انتخابات نیز بعید به نظر می‌رسد که بتوانند چنین ابزاری را برای خویش بسازند.
اما این مساله نباید باعث شود تا رقبای آنها و هواداران دکتر روحانی اینگونه بیندیشند که می‌توانند در دور اول انتخابات کار را به نفع خویش تمام کنند. مشکل اصلی اصلاح‌طلبان و نیروهای معتدل در این انتخابات نه رقابت با اصولگرایان پراکنده که اقناع افکار عمومی است. به این‌ترتیب هواداران آقای روحانی باید خود را برای یک رقابت جدی‌تر در دور دوم نیز آماده کنند.
دور دوم جایی است که اصولگرایان الزاما در مقابل آقای روحانی یک کاندیدا خواهند داشت و سبد رای آنها یکدست‌تر از دور اول خواهد بود. اینجاست که اهمیت فعال کردن اقشار مختلف جامعه با هدف حضور در پای صندوق‌های رای برای اصلاح طلبان و نیروهای معتدل هوادار آقای روحانی اهمیت به مراتب بیشتری پیدا خواهد کرد و این مهم‌ترین کاری است که این طیف در دور دوم انتخابات پیش‌رو خواهد داشت.
=========================================================================

آیت‌الله مصباح یزدی: به کسی رای بدهید که منحنی نزول ارزش‌های اسلامی را برگرداند

آیت الله محمد تقی مصباح یزدی در جمع بانوان حامی جلیلی از مردم خواست به کاندیدایی رای بدهند که ارزش های اسلامی را بیشتر از بقیه پاس دارد.


آیت‌الله محمدتقی مصباح‌یزدی، شب گذشته در همایش بانوان ولایی حامی جلیلی، فرصت انتخابات را یکی از زمان‌های ارزشمند دانست و اظهار کرد: باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه افراد در برابر انتخاب خود مسئول هستند، تاکید کرد: اگر رای اشتباهی به صندوق بیاندازیم که به ضرر اسلام و نظام باشد مسئول هستیم.
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با بیان اینکه باید انتخابی داشته باشیم که به وسیله آن قلب امام عصر(عج) را شاد کنیم، تصریح کرد: اگر فرد منتخب ملت خدماتی ارائه کرده و مشکلات کشور را برطرف کند رای دهندگان در ثواب وی شریک هستند.
وی بیان کرد: ارزش‌های اسلامی در نظام باید مورد توجه قرار گیرد و خدای ناکرده اگر کسی آمد و به گونه‌ای عمل کرد که به ارزش‌های اسلامی بی‌توجهی شد موجب می‌شود که ارزش‌ها برای نسل‌های آینده کمرنگ شود.
مصباح یزدی گفت: امروز شاهد هستیم برخی از افراد از این مسئله سخن می‌گویند که ما با آمریکا دشمنی نداریم، این در حالی است که امام خمینی با خون دل شعار مرگ بر آمریکا را در بین مردم نهادینه کرد و بارها از اسلام سخن می‌گفت و می‌فرمود که آمریکا از اسلام سیلی سختی خورده است.
وی تصریح کرد: یکی از روسای جمهور در گذشته گفته بود که از شعار مرگ خوشش نمی‌آید و این مسئله نشان می‌دهد که این افراد علاقمند به دنیا و راحتی هستند.
استاد حوزه علمیه قم افزود: سخن گفتن از گرانی، تورم و اصالت زندگی و زنده باد زندگی موجب می‌شود که فرد بازنده باشد و به ریشه انقلاب تیشه زده شود.
وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند «من دیپلمات نیستم، بلکه انقلابی هستم» بیان کرد: آنهایی که از ارتباط با آمریکا و حل مشکل تحریم با استفاده از دیپلماسی قوی سخن می‌گویند، تظاهرات علیه نظام سرمایه‌داری را در آمریکا و اروپا نظاره کنند و ببینند اینها نمی‌توانند کشور خود را اداره کنند.
مصباح یزدی با اشاره به سخن برخی افراد مبنی بر اینکه می‌خواهند کدخدا را ببینند، یادآور شد: این افراد چقدر نادان هستند و این مسئله نشان می‌دهد که خدا را فراموش کرده‌اند.
وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر شرق و غرب ایستادگی کردند و در نهایت نیز به پیروزی رسیدند بیان کرد: خدایی که آن روز در دفاع مقدس حامی ما بود امروز هم اگر توکل داشته باشیم در عرصه اقتصاد، سیاست، حوزه و دانشگاه حامی ما است.
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با بیان اینکه تحریم‌ها سبب پیشرفت علمی و تکنولوژی در کشور شده است بیان کرد: اگر این تحریم‌ها نبود شاید اینقدر پیشرفت نمی‌کردیم، ملت در راه انقلاب سختی‌ها را تحمل کردند و خم به ابروی خود نیاورده‌اند.
وی افزود: اگر ارزش‌ها در جامعه از سوی دولتمردان، خواص و نخبگان به فراموشی سپرده شود در مسیر نزولی حرکت می کنیم و باید در چنین شرایطی به سمت تقویت اسلام و ارزش‌های اسلامی گام برداریم.
مصباح یزدی با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور وجود رباخواری به هیچ وجه با مبانی اسلامی سازگاری ندارد بیان کرد: علت فقر و گرانی فعالیت سرمایه گذارانی است که از پول ملت سرمایه اندوزی کرده و ربا خواری می‌کنند.
وی نسبت به نزول منحنی ارزش‌های اسلامی هشدار داد و یادآور شد: باید مردم به کسی رای دهند که بتواند مسیر این منحنی را تغییر دهد.
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) ادامه داد: البته حل این مشکلات در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نیست و چنین فکری خیالی خام است.
مصباح‌یزدی خاطرنشان کرد: امیدواریم که مردم به فردی رای دهند که ارزش‌های اسلام را ترویج کنند و شاهد تغییر حرکت منحی ارزش‌ها باشیم.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How do you get taller?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 09:31 ق.ظ
Today, while I was at work, my cousin stole my apple
ipad and tested to see if it can survive a 40
foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad
is now destroyed and she has 83 views. I know this is completely off topic but I had to share it with someone!
How we can increase our height?
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:23 ب.ظ
Hello colleagues, how is the whole thing, and
what you wish for to say about this piece of writing, in my
view its actually awesome designed for me.
What causes the heels of your feet to burn?
جمعه 13 مرداد 1396 07:00 ب.ظ
What i do not understood is in truth how you are no longer really
a lot more well-appreciated than you might be right now. You are so intelligent.
You understand thus considerably in relation to this topic, produced me
individually imagine it from numerous various angles. Its like men and women aren't interested unless it's something to do with Girl gaga!

Your individual stuffs excellent. All the time handle it up!
lelahwalstrom.wordpress.com
یکشنبه 21 خرداد 1396 11:17 ق.ظ
Hi my friend! I want to say that this post is awesome, great written and come with almost
all important infos. I'd like to look more posts like this .
timothy0howe3.hazblog.com
شنبه 13 خرداد 1396 05:14 ق.ظ
What's up to every one, it's really a good for me to pay a
visit this web page, it consists of valuable Information.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

شهید محمد رضا دشتی اسطوره ی که اسماعیل سیستان و بلوچستان شد..........سه شنبه 30 مهر 1392

افشاگری پسر مسعود رجوی+عكس..........یکشنبه 24 شهریور 1392

تأکید بر ضرورت گسترش روابط ایران و عمان بویژه در بخش گاز/ آتش گروه تکفیری دامان حامیانش را نیز خواهد گرفت ..........سه شنبه 5 شهریور 1392

دو انقلاب، دو رهبری..........چهارشنبه 16 مرداد 1392

وحشت فتنه گران از یک صفحه فیس بوک ..........جمعه 24 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

شرکت کوکا کولا Coca Cola..........یکشنبه 19 آذر 1391

صنعت هولوکاست چگونه به خدمت منافع صهیونیسم درآمده است؟ + تصاویر ..........جمعه 10 آذر 1391

تبلیغات پپسی در کریسمس ..........دوشنبه 6 آذر 1391

محصولات اسراییل..........چهارشنبه 24 آبان 1391

قاتل کودک فلسطینی تبرئه شد..........یکشنبه 14 آبان 1391

همه پستها