تبلیغات
دست چین - صهیونیسم و برنامه‌های كودكان 

در عرصه فیلم كودك هالیوود از تعدی صهیونیست ها مصون نمانده و كلیشه‌ های خاصی در قالب فیلم كودكان، طی چند دهه اخیر مدام تكرار شده‌اند. مثلاً كلیشه كودك محروم مانده از میراث اجدادی یا جدا افتاده از آغوش گرم مادر كه هر یك به نوعی تداعی‌گر یهودی مظلوم و به دور مانده از سرزمین مادری خویش‌اند در این قبیل داستان ها از پیام هایی كه در كتب مقدس یهودیان آمده است و مخاطب یهودی و بسیاری از غیر یهودیان به راحتی می فهمند كه منظور از آن چیست.

تولیدات ویدئویی والت

لابی (گروه فشار) صهیونیسم در هالیوود، در عرصه تولید فیلم ‌های كودكان نیز تا كنون بسیار مؤثر و فعال عمل كرده است. امروز در سراسر دنیا "والت دیزنی " نامی آشناست و بیشتر كودكان شخصیت‌های كارتونی والت دیزنی را به خوبی می‌شناسند. بد نیست بدانیم اولین شخصیت مشهور آثار والت دیزنی: "میكی ماوس

"نمادی از همان یهودی سرگردان و بی كس است كه مدام از سوی رقیبان قوی‌ تر تهدید می‌شود و او صرفاً با اتكا به زیركی و چالاكی خویش، بر تمامی دشمنان فایق می‌آید. امروز هم تداوم این شخصیت كارتونی را در انیمیشن "تام و جری " می‌توان مشاهده كرد كه موشی بد جنس و فریب كار با تكیه بر شیطنت ها و ناجوانمردی هایش به طرز اعجاب آوری همیشه بر گربه ای نادان و احمق پیروز می شود. این قبیل آثار در دادن حس اعتماد به نفس به مخاطبان یهودی( كه دقیقا مفهوم سمبل "موش " را می فهمند) و همچنین در دادن الگویی دغل و بدجنس به كودكان و نوجوانان بی گناه جهانیان تأثیر بسزایی دارند.

همیشه در این فكر بوده ام كه جواب كودكان معصومی را كه می پرسند: "چرا بر خلاف عالم واقع در این قبیل فیلم ها همیشه موش برنده می شود؟ " چگونه بدهم و هیچ گاه پاسخی جز همین تحلیل به ذهنم نرسیده است.

http://www.animak.ir/Studios/walt-disney-company/Mickey_Mouse.png

مورد دیگر، شخصیت‌ های كارتونی مطرود و گوشه‌گیری هستند كه به دلیل زشت ‌رویی توسط دیگران تحقیر می‌شوند ولی در نهایت این ناتوانی و زشتی با توانایی و زیبایی جایگزین می‌گرد و آن ها بر تمامی مشكلات غلبه می‌كنند و غبطه رقیبان را بر می‌انگیزند. انیمیشن "دامبو، فیل پرنده "در زمره این گروه از آثار است. در این فیلم شاهدیم كه مادر دامبو بر خلاف سایر فیل ها كه كلاهی زنگوله دار بر سر دارند، كلاه عرقچین مانند مخصوص یهودیان را بر سر دارد و به جرم دفاع از فرزندش در اسارت به سر می ‌برد! و خود دامبو هم طی عملیاتی در سیرك پرچمی را كه به پرچم رژیم اشغالگر قدس بی‌شباهت نیست به اهتزاز در می‌آورد.

http://mymarket.ir/pic/468299-Dumbo.JPG

كارتون "جوجه اردك زشت " هم كه شخصیت گوشه گیر و آواره و زشت روی فیلم نامه تبدیل به قوی زیبایی می شود و در پایان فیلم به سمت خورشید می رود، از همین كلیشه پیروی می كند و نماد یهودی تنها و مطرودی است كه با رفتن به سمت سرزمین موعودش به سعادت رسیده است. "عبارت رفتن به سمت خورشید در تورات آمده و در بین یهودیان رایج است كه منظور از آن بازگشت به سرزمین موعود است(1). "

كارتون های بسیاری هم مروج زندگی و اخلاق غربی هستند و سعی دارند خصوصا شرقی ها را شیفته و هضم شده در روش های غربی نشان دهند و با این الگودهی مخاطبان را به سمت ارزش های دنیوی یهودی- آمریكایی بكشانند؛ مثلا در سری جدید كارتون سند باد (افسانه هفت دریا) شاهد آنیم كه فضای شرقی مجموعه های پیشین مبدل به فضایی خشونت بار و پر زد و خرد شده است. مثلا در صحنه ای كه سند باد از پشت سكان كشتی كنار می رود، با هفتاد ضربه شمشیر و خون ریزی بسیار، كنترل كشتی را به دست می گیرد. شدت خشونت در این فیلم آن چنان زیاد است كه حتی دریا با خون افراد سرخ می شود و مثل بسیاری از فیلم های جدید غربی لشگری از شیطانك ها و دیوها با سند باد و نامزد خشن و مبارزطلب او "مارینا " و دوست وفادارش "كیل " می جنگند. حتی دیالوگ ها هم خشونت بار است. جالب است كه نویسنده این فیلم "جان لوگان " در كارنامه خود اثری پر برخورد چون "گلادیاتور " را دارد. در این محصول والت دیزنی هم "میشل افایفر " یهودی به جای "اریس " خدای جنگ صحبت می كند. در این فیلم سند باد بر خلاف گذشته ظاهری كاملا غربی و بی هویت گرفته كه در نقش یك دزد دریایی قهار باید از هفت دریا عبور كند و كتاب صلح را از خدای جنگ (اریس) بدزدد و شهر و شاهزاده را از خطر نابودی نجات دهد. جریان در شهر "سیراكیوس " كه شاهزاده عادلی به نام "پروتئوس " در آنجا حكومت می كند، اتفاق می افتد. در این فیلم از علاء الدین و علی بابا هم خبری نیست.(2)

در كارتون "لوك خوش شانس " گانگستری سفید پوست كه نماد كلانتر و قانون اومانیستی آمریكایی است و همیشه ورد زبانش تنهایی و غریبی و آوارگی خودش می باشد، با چهره و اخلاقی نیكو (كه با وجود اسب بذله گویش "سالی " و سگ خنده رویش "بوشویك " جذابیت دوچندانی می یابد) همیشه در جستجوی مجرمان و تبهكاران است و هیچگاه با شكست روبرو نمی شود. در بعضی از قسمت های آن شاهدیم كه لوك متمدن و مهربان فرشته نجات سرخپوستان ساده لوح و مردمی از فرقه های مذهبی خرافی می باشد و اگر نبود لوك، جنگ قبیلگی و ظلم تبهكاری همه جا را فرا می گرفت. بالاخره برای ما هنوز جای این سوال باقی است كه خانه لوك كجاست؟ و چرا همیشه در پایان غرور انگیز پیروزی هایش در غروبی زیبا به سمت خورشید (نماد سرزمین موعود در كتاب مقدس) می رود! بالاخره فسادها و جرم های فراوان و رو به رشد موجود در غرب را ببینیم یا حرف كارگردان "لوك " را گوش بدهیم.

در بسیاری از فیلم ها و كارتون های پلیسی هم جای این سوال باقی است.

در كارتون "گالیور " هم می بینیم سفید پوست بزرگی با سمبل ها و مدل های مو و لباس نژاد انگلیسی- آمریكایی به جزیره آدم كوچولوها (جهان شرقی) می رود و این كوچولوهای بی دفاع بر قدرت مادی و مغز پرجولان گالیور تكیه كرده و دشمنان خود را شكست می دهند و بدون حضور گالیور شكست آنها قطعی بود.(3)

در فیلم "رابینسون كروزوئه " هم شاهدیم سفید پوستی انگلیسی تبار كه كشتی اش شكسته و در جزیره ای تنها مانده است با سیاه پوستانی بی تمدن و وحشی و آدم خوار رو برو می شود كه یكدیگر را قربانی كرده و می خورند؛ اما رابینسون پرعاطفه و دل نازك یكی از این بی تمدن ها را به نام "جمعه " از دست قبیله آدم خوار و سبك مغزش نجات می دهد و جمعه در اثر همنمشینی با این یار مهربان " با سواد " می شود و به سمت تمدن و پیشرفت حركت می كند و به تدریج تمام آن مردم عقب مانده به شیوه های زندگی و معاشرت رابینسون ایمان آورده و آن قهرمان بزرگ را به عنوان رهبر و منجی عزیز خود می پذیرند و به سبك او زندگی می كنند. آیا غلوآمیزتر از این هم می شد تمدن غرب را به عنوان تنها سرور و راهبر جهانیان توسعه نیافته و به اصطلاحِ غربی ها "جهان سومی "، معرفی كرد یا نه؟

نگره صهیونیستی حاكم بر آثار والت دیزنی، بعضاً به تولید انیمیشن ‌ها و فیلم های تاریخی در خصوص زندگی انبیای الهی منجر شده كه سه كارتون: "كشتی نوح، زندگی حضرت موسی و زندگی حضرت یوسف " علیهم‌ السلام از آن جمله‌اند. در تمامی این آثار، بر اساس قصص تورات، روایات تحریف شده‌ای از زندگی انبیای اولوالعزم ارائه شده است كه شأن و منزلت و عصمت این بزرگ مردان را در ذهن مخاطب پائین می آورد و رواج سكولاریسم (جدایی دین و دنیا) و مادی گرایی را تسریع می كند. جالب توجه آنكه در برخی از این آثار، شخصیت‌ های اصلی انیمیشن با صدای مشهورترین ستارگان یهودی سینما سخن می‌گویند! مثلاً در انیمیشن "پرنس مصر " كه روایتگر زندگی حضرت موسی علیه‌السلام است، "وال كیلمر " به جای موسی علیه‌السلام، "میشل اِفایفر " به جای همسر و "ساندرا بولاك " به جای خواهر او صحبت می‌كنند. همچنین در تیتراژ پایانی این انیمیشن پر هزینه اسامی مشهور دیگری (از بازیگران یهود هالیوود) می‌توان دید كه صدای آنها برای بسیاری از تماشاگران غربی خاطره‌انگیز و آشناست.

علاوه بر انیمیشن، در عرصه فیلم كودك نیز هالیوود از تعدی صهیونیست ها مصون نمانده و كلیشه‌ های خاصی در قالب فیلم كودكان، طی چند دهه اخیر مدام تكرار شده‌اند. مثلاً كلیشه كودك محروم مانده از میراث اجدادی یا جدا افتاده از آغوش گرم مادر كه هر یك به نوعی تداعی‌گر یهودی مظلوم و به دور مانده از سرزمین مادری خویش‌اند در این قبیل داستان ها از پیام هایی كه در كتب مقدس یهودیان آمده است و مخاطب یهودی و بسیاری از غیر یهودیان به راحتی می فهمند كه منظور از آن چیست استفاده می شود یهودیان اسراییل را مادر قوم خویش می دانند و اینكه شهر یا منطقه ای به انسان تشبیه شود، درجای جای تورات آمده است. "داستان سیندرلا " مثال خوبی برای این كلیشه نخ‌ نما و تكراری است.

داستان " هاچ زنبور عسل " هم به كودك یهودی می فهماند كه باید به دنبال مادر زیبا و نورانی خویش باشی و همه غیر یهودیان موجوداتی مخوف، بدجنس و حتی بد بو هستند كه می خواهند او را از بین ببرند. این داستان به بچه های غیر یهودی هم این پیام را القاء می كند كه دیگران دشمنان و موانع رسیدن او به هدفش هستند و در مجموع حس اعتماد به دیگران را در كودك از بین می برد(4).

كلیشه كودك شیطانی كه با زیركی بر دشمنانی كه قصد تجاوز به خانه و كاشانه او را دارند، فایق می‌آید و آن ها را به سختی مجازات می‌كند هم شبیه مورد قبلی است. مجموعه طنز "تنها در خانه " بر اساس همین كلیشه پدید آمده و با نگاهی ساده به مضامین آن، ردپای چهار جنگ اعراب و اسراییلی و شكست اعراب در هر چهار جنگ را می‌توان دید.

برخی از آثار انیمیشن نیز محملی برای پیام‌ های سیاسی هستند. مثلاً در كارتون "شیر شاه " ردپای نزاع دو ابرقدرت طی سال‌های جنگ سرد و آشتی مجدد نسل‌ های آتی بعد از فروپاشی نظام كمونیستی در شوروی سابق به وضوح مشهود است. توضیح اینكه شیر نماد سلطه جهانی یهود است و در تورات آمده است: " و بقیه یعقوب، در میان امت ها و قوم های بسیار مثل شیر در میان جانوارن جنگل و مانند شیر درنده در میان گله های گوسفند خواهند بود كه هنگام عبور پایمال می كند و می درد و كسی نمی تواند مانع او شود. قوم اسراییل در برابر دشمنانش خواهد ایستاد و آنها را نابود خواهد كرد. "(5). 
===============================================================
بایکوت محصولات کوکاکولا
 

از سال 1966 كوكاكولا از حامیان سرسخت اسرائیل بوده است. در سال 1997 بخش اقتصادی دولت اسرائیل به علت حمایت مكرر این محصول طی 30 سال گذشته از آن تقدیر به عمل آورد. هر ساله كوكاكولا اتاق بازرگانی اسرائیل-آمریكا را از لحاط مالی تامین می كند كه به شركت هایی كه بیشترین كمك را به اقتصاد آمریكا می كند پاداش می دهد. در سال 2009 جایزه ای با حمایت مالی شركت كوكاكولا به لابی اسرائیلی آیپك( AIPAC ) داده شد كه دلیل آن لابی این گروه با سنا برای رد درخواست سازمان ملل در مورد " آتش بس فوری" و حمایت از ادامه حمله ارتش اسرائیل به غزه بود. این تقدیر همچنین به دلیل عدم توجه كوكاكولا به بایكوت محصولات خود توسط كشورهای عربی و از دست دادن فرصت فروش محصولات به این كشورها صورت گرفت.
كوكاكولا همچنین روابط بسیارنزدیكی با اتاق بازرگانی آمریكا- اسرائیل (AICC) كه رئیس فعلی آن جوئل نیومن از شركت كوكاكولا است، دارد. كوكاكولا با ارائه پاداش به شركت هایی كه اقتصاد اسرائیل را توسعه می دهند این شركت ها را برای سرمایه گذاری در اسرائیل تشویق می كند. هر ساله اتاق بازرگانی پاداش هایی را برای شركت هایی كه بیشترین سهم (شامل اشتغال زایی و سرمایه گذاری) را در تجارت بین اسرائیل آمریكا داشته اند در نظر می گیرد و كوكاكولا این پاداش ها را از لحاظ مالی تامین می كند .
در سپتامبر 2009 كوكاكولا میزبان مهمانی ویژه ای در مركز جهانی كوكاكولا بود كه به افتخار ژنرال بنیامین بن الایزر برگذار شد. او وزیر دفاع سابق و در حال حاضر وزیر صنایع تجارت و كار اسرائیل است. بن الایزر به عنوان جنایتكار جنگی تحت تعقیب بوده و مسئول یك سوم از كشتارهای اسیران جنگی جنگ 6 و كشتار های صبرا و شتیلا و جنین بوده است.
ریاست اتاق بازگانی اسرائیل- آمریكا برای 5 سال متوالی (91-96)به عهده یكی از عاملان موساد به اسم Wertheim Mosheبود. او به همراه ابراهام فینبرگ كوكاكولا را در سال 1968 به اسرائیل برد و در حال حاضر رئیس كوكاكولا در اسرائیل است. آبراهام فینبرگ نیز تا زمان مرگ خود در سال 1998 مدیر ارشد اسرائیل در كوكاكولا بوده و به گفته مجله نیویورك تایمز "صهیونیستی تندرو و عضو برجسته لابی یهودی آمریكا" بود كه از سال 1948 نقش مهمی در سیاست های مربوط به اسرائیل در امریكا بازی كرده است. برخی اسنادی طبقه بندی منتشر شده وزارت امور خارجه نشان داده كه آبراهام فینبرگ با تاثیر بر تصمیم رئیس جمهور آمریكا لیندون جانسون وی رامتقاعد كرد تا اسرائیل را وادار به امضای معاهده منع گسترش صلاح های هسته ای نكند. قرار بود در ازای انجام این كار آمریكا به اسرائیل 50 جت جنگده فانتوم بدهد.
كوكاكولای اسرائیل با درآمد سالانه ای بیش از 900 میلیون دلار در میان 10 شركت برترتولید كننده كوكاكولای جهان قرار دارد. این تاسیسات باعث ایجاد نزدیك به 5000 شغل در اسرائیل شده است. كوكاكولای اسرائیل همچنین بودجه قوم یهود ( Jewish National Fund) را حمایت كرده و برنامه های آموزشی برای كاركنان خود در زمینه مناقشات اعراب و اسرائیل را تامین می كند. محتوای این برنامه ها توسط آژانس یهود و دولت اسرائیل برنامه ریزی می شود.
در جولای 2002 اعلام شد كه كوكاكولای اسرائیل در مقابل دریافت 55 میلیون دلار از جانب دولت اسرائیل، ساخت شركت جدیدی را در سرزمین های اشغالی آغاز خواهد كرد. اگرچه به دلیل اختلاف در امور مالی و در نظر گرفتن مكان جدیدی برای این كار این پروژه متوقف شد. در مارس 2007 كوكاكولا نماینده تجاری روسای ارشد خود را به اسرائیل فرستاد كه بر اساس گفته های ایان فریدمن ( از اعضای اتاق بازرگانی اسرائیل-آمریكا) هدف آن سرمایه گذاری، احداث شركت، امضای توافقات استراتژیك با شركت ها و ادغام با شركت های تكنولوژیك اسرائیل بود. به دنبال این اقدام موتار كنت رئیس و از مدیران ارشد كوكاكولا در ژوئن 2008 در تلاویو طی سخنرانی برای صنعت غذایی اسرائیل اعلام كرد كه قصد دارد تا صنایع غذایی و تكنولوژی اسرائیل را توسعه د هد و قول چك سفید برای هر سرمایه گذاری قابل قبول را داد كه چنین اقدامی در كوكاكولا بی سابقه بوده است. وی همچنین در سخنرانی خود در اسرائیل در آگوست 2009 به تحسین كوكاكولا به خاطر مسئولیت اجتماعی آن در تامین آب سالم برای مصرف كنندگان پرداخت. این در حالی است كه طبق گزارشات عفو بین الملل 90-95 % مردم فلسطین و غزه از دسترسی به آب سالم محروم هستند.
در طول دو دهه گذشته هر ساله كوكاكولا، مركز جامعه یهودیان (Jewish Community Centre Association) و به خصوص اردوهای تابستانی ($77,500 in 2007) را حمایت مالی كرده كه در آن 6000 نوجوان یهودی از كشورهای مختلف شركت می كنند و هدف آن همان طور كه توسط خود آنها ذكر شده پرورش جوانان یهودی در فضایی غیر رسمی است تا آنها را تشویق به همذات پنداری با دولت اسرائیل كند. این مركز به دنبال تقویت روابط بین یهودیان آمریكای شمالی و اسرائیل است. این مركز همچنین نمایندگان جوان خود را برای سفرهای تبلیغاتی به اسرائیل می فرستد. شركت كوكاكولا پروژه های تحقیقاتی مشتركی بین دانشگاه مینسوتا و دانشگاه تلاویو نیز برگزار می كند.

نكته جالب توجه در مورد كوكاكولا استانداردهای دوگانه این شركت در قبال كشورهای مختلف است. برای مثال نوشابه كوكاكولا در هند مشابه نمونه مصرفی آن در ایالات متحده و بریتانیا نیست. ( نوشابه مصرف شده در هند محتوی مواد ممنوعه است كه بیش از 30 برابر استاندارد اتحادیه اروپا غیربهداشتی بوده و عامل نقایص مادرزادی و سرطان شناخته شده است).
==============================================================================

** لوئیس دوتورزِ یهودی که در سفر به قارّۀ جدید با کریستف کلمب همراه بود نخستین کسی بود که کاربرد توتون را کشف نمود. وی را می توان پدر سلطۀ یهود بر تجارت توتون به شکل امروز دانست. یهودیان صهیونیست از مدتها پیش به شکلی انحصاری شروع به تولید گستردۀ دخانیات و سپس مواد مخدّر در دنیا کرده و ثروت بسیاری از این راه کسب کردند. در میان ایشان می توان «فیلیپ موریس» را زرسالار یهودیِ دود نامید. تولید و توزیع سیگار جهان در انحصار شش شرکت قدرتمند و حمایت شده است که در این میان شرکت فیلیپ موریس بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است. گسترش وحشتناک مصرف سیگار سبب شده است که امروزه این کالا در خدمت دولتهای بزرگ قرار گرفته تا به عنوان تأمین کنندۀ کمبودهای ارزیِ بازار خود، با پر کردن هر چه بیشتر بازار کشورهای مصرف کننده از سیگار تولیدی، این کمبود را جبران کرده و درآمد قابل توجهی نصیب خود نمایند. با توجه به شواهد موجود، چهارصد میلیون مسلمان با خرید و مصرف سیگار، روزانه نه میلیون و ششصد هزار دلار به رژیم اسرائیل کمک می کنند. کمپانی صهیونیستیِ فیلیپ موریس هر روز هشتاد میلیون دلار از فروش سیگار به مسلمانان سود می برد که 2/1درصد آن را به خزانۀ رژیم صهیونیستی واریز می کند. از اواسط قرن بیستم تاکنون بیش از شصت هزار گزارش علمی دربارۀ اثرات مخرّب و جبران ناپذیر مصرف دخانیات منتشر شده که نشاندهندۀ عواقب وحشت انگیز مصرف این کالاست. دود دخانیات عامل 43 نوع سرطان شناخته شده است. هیچ فردی چه به صورت فعّال و چه به صورت غیرفعّال نباید در معرض دود سیگار و فرآورده های دخانی قرار گیرد.[76]


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How do you strengthen your Achilles tendon?
دوشنبه 16 مرداد 1396 01:53 ب.ظ
Simply wish to say your article is as amazing. The clearness for your put
up is simply nice and that i could suppose you are knowledgeable on this subject.

Well along with your permission let me to take hold of your feed to keep updated
with approaching post. Thanks one million and please keep up the rewarding work.
Foot Pain
شنبه 14 مرداد 1396 07:19 ق.ظ
you are really a just right webmaster. The site loading speed is amazing.
It seems that you are doing any unique trick. Furthermore, The contents are masterpiece.
you've performed a excellent process in this subject!
foot pain differential diagnosis
پنجشنبه 15 تیر 1396 02:47 ب.ظ
Hello my family member! I wish to say that this article is awesome, great written and come with almost all important infos.

I would like to peer extra posts like this.
foot pain bottom
یکشنبه 4 تیر 1396 07:01 ب.ظ
Hi, Neat post. There is an issue along with your web site in internet explorer, might check this?
IE still is the marketplace leader and a big component of people will miss your great writing because of this problem.
http://hueyherskovic.bravesites.com
یکشنبه 21 خرداد 1396 11:19 ق.ظ
Hi there! I could have sworn I've been to your blog before but after browsing through a few of the posts I realized it's new to me.
Nonetheless, I'm certainly pleased I came across it and I'll be bookmarking it and checking back
frequently!
http://charlynNelmes.jimdo.com/
شنبه 13 خرداد 1396 06:01 ق.ظ
This is a topic that is near to my heart... Many thanks! Exactly
where are your contact details though?
پرستو
یکشنبه 26 آذر 1391 04:45 ب.ظ
سلام وبلاگ نویس محترم

تاحالا از روش تبادل لینک اتوماتیک بازدید سایتت رو افزایش دادی ؟ پیشنهاد می کنم لینک وبلاگت رو به صورت رایگان توی سایت ما ثبت کنی و بازدید وبلاگت رو به صورت انفجاری افزایش بدی.

متنظرتم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

شهید محمد رضا دشتی اسطوره ی که اسماعیل سیستان و بلوچستان شد..........سه شنبه 30 مهر 1392

افشاگری پسر مسعود رجوی+عكس..........یکشنبه 24 شهریور 1392

تأکید بر ضرورت گسترش روابط ایران و عمان بویژه در بخش گاز/ آتش گروه تکفیری دامان حامیانش را نیز خواهد گرفت ..........سه شنبه 5 شهریور 1392

دو انقلاب، دو رهبری..........چهارشنبه 16 مرداد 1392

وحشت فتنه گران از یک صفحه فیس بوک ..........جمعه 24 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

شرکت کوکا کولا Coca Cola..........یکشنبه 19 آذر 1391

صنعت هولوکاست چگونه به خدمت منافع صهیونیسم درآمده است؟ + تصاویر ..........جمعه 10 آذر 1391

تبلیغات پپسی در کریسمس ..........دوشنبه 6 آذر 1391

محصولات اسراییل..........چهارشنبه 24 آبان 1391

قاتل کودک فلسطینی تبرئه شد..........یکشنبه 14 آبان 1391

همه پستها