تبلیغات
دست چین - محصولات اسراییل
چهارشنبه 24 آبان 1391  04:31 ب.ظ


شرکت "نستله" با داشتن بیش از 224000 کارمند و 479 کارخانه در سطح جهان بزرگترین شرکت تولید مواد غذایی  در جهان می باشد که داشتن این تعداد کارمند در جهان به معنی اشتغال زایی فراوان می باشد.

به گزارش یارمن ، یکی از جاهایی که "نستله" این شرکت صهیونیستی با سرمایه گذاری گسترده اش خدمات زیادی به اقتصادش ارایه می دهد اسراییل است.

شرکت"نستله" فعالیتش در اسراییل را در سال 1995 با خرید 10درصد از سهام شرکت اسراییلی تولید مواد غذایی "اوسم" آغاز کرد و بعد از دو سال با پرداخت 150 میلیون دلار 50.1 درصد سهام شرکت "اوسم" را در اختیار گرفت .
در سال 2002 با توافق دولت های سویس و رژیم صهیونیستی در خصوص معافیت شرکت نستله از پرداخت مالیات مضاعف سالانه 80 میلیون دلار بیشتر وارد خزانه رژیم صهیونیستی می شود.

محل اصلی استقرار شرکت نستله در شهر "سدورات" رژیم صهیونیستی می باشد شهرکی صهیونیستی که درسال 1951 در یک کیلومتری نوار غزه بر ویرانه شهر فلسطینی "النجد" ساخته شده است ."النجد" در سال 1948 از سوی صهیونیست ها پاک سازی نژادی شد تا برای اسکان یهودیان آماده شود.

شهر "سدورات" امروز شاهد سکونت 23 هزار یهودی مهاجر از کشورهای مراکش ،اتیوپی و اتحاد جماهیر شوروی سابق است که به علت رونق اقتصادی این منطقه در 10 سال گذشته در این شهر ساکن شده اند.

گفتنی است شهر "سدورات " از فقیر نشین ترین شهرهای رژیم صهیونیستی بود ه و نرخ بیکاری آن 10 درصد بوده است و فاقد زیر ساخت های لازم برای زندگی بوده است اما در 10 سال گذشته با سرمایه گذاری شرکت هایی مثل نستله اقتصاد این منطقه بهبود یافته است بطوریکه چند روز قبل از حمله رژیم صهیونیستی به "غزه" رییس جمهور رژیم صهیونیستی " شیمون پرز" با حضور در کارخانه "نستله" از خدمات این شرکت به این شهر صهیونیست نشین رسما تشکر کرد.

سال گذشته شرکت "نستله " اعلام کرد کارخانه 700 متری اش در این شهر را به 1700 متر توسعه خواهد داد و این به معنی ایجاد اشتغال برای یهودیان این شهر و افزایش رفاه آنها و کمک به دولت رژیم صهیونیستی برای جذب یهودیان بیشتر است.

 

سال گذشته دولت رژیم صهیونیستی از محل کمک های مالی آمریکا برای بهبود اوضاع یهودیان مبلغ 5.5 میلیون دلار به شرکت "نستله" اعطا کرد و همه این حمایت ها به این علت است که "شرکت" نستله با داشتن 11 کارخانه در سرتاسر سرزمین های اشغالی که در شهرک های جدیدالتاسیس یهودی نشین مستقر می باشند برای 4000 یهودی شهرک نشین اشتغال ایجاد کرده است شهرک هایی که بر روی ویرانه های منازل مردم مظلوم فلسطین بنا شده اند.

اما خدمات "نستله" به صهیونیست ها فقط به ساخت کارخانه و ایجاد اشتغال ختم نمی شود .این شرکت با دادن امتیاز توزیع و صادرات محصولاتش به شرکت اسراییلی "اوسم" عملا موجب رشد این شرکت اسراییلی شده است بطوریه گردش مالی شرکت "اوسم" در سال 2001 حدود 460 میلیون دلار بوده است که 15 درصد این مبلغ ناشی از صادرات محصولات "نستله" بوده است.

همچنین شرکت "نستله – اوسم" در قالب موسسات خیریه کمک های فراوانی به مدارس و دانش آموزان یهودی در اسراییل می دهد.

لازم به ذکر است شرکت"نستله" با آباد کردن ویرانه های شهرهای فلسطینی برای یهودیان صهیونیست و با ایجاد اشتغال برای آنها عملا با به رسمیت شناختن سیاست های یهودی سازی سرزمین های اشغالی در خدمت این رژیم غاصب و نژاد پرست قرار گرفته است و جای تعجب نیست که "نتانیاهو" در سال 2008 "جایزه جوبیله" را به این شرکت اعطا کرد.

گفتنی است "جایزه جوبیله" بالاترین جایزه دولتی رژیم صهیونیستی است که به افراد و شرکت هایی اعطا می شود با سرمایه گذاری اشان بیشترین کمک را به رشد اقتصاد اسراییل کرده اند.

نستله نیز در حال حاضر در ایران  کارخانه دارد که از پودر کاکائو ، کافی میت ، نسکافه و... تا شکلاتها و غذای نوزادان را تولید میکند.

 

زمانی که ما صبحانه خود را با یک لیوان نسکافه  با کافی میت شروع میکنیم و به نوزادان خود از غذای کودک نستله میدهیم تا سیر شوند و در عصر شکلاتهای کم نظیر این شرکت را با لیوان شیری که همراه با پودر کاکائو نستله تهیه شده به عنوان عصرانه میل میکنیم ریالهایی که بابت این محصولات پرداخت کردیم به گلوله هایی تبدیل میشود که سینه ی برادران مسلمان مارا میشکافد، اصلا بیایید از بحث مسلمانی بگذریم انسانیت کجاست ؟ حقوق بشر؟ حقوق انسانها؟خیر باید گفت این حقوق بشر در اختیار آمریکاست در اختیار اسراییل است آنها هرکار بخواهند میکنند انسانهای بیگناه را میکشند و هیچکس حق اعتراض ندارد چون حقوق بشر میگوید اما باید گفت ما این حقوق بشر را نقض میکنیم ، حقوق بشری که دستور قتل عام ۳۵۰۰ فلسطینی و ایرانی و لبنانی را در اردوگاه صبرا و شتیلا بیروت میدهد ، حقوق بشری که حمله به کاروان مواد غذایی و کشته شدن ۹ انسان بیگناه را جایز میداند پس باید گفت مرگ بر این حقوق بشر.

حال میخواهم به این بحث بپردازم ، تا بحال بنظرتان نرسیده است چرا کودکان امروز اینقدر گستاخ هستند ، آیا نمیدانید چرا ؟ چرا به شما توهین میکنند؟ چرا نماز نمیخوانند ؟چرا پدر و مادر را در خانه سالمندان میگذارند ؟ آیا نگران نیستید؟

برای این است :

۱ ـ کارتون های دیزنی مانند سفید برفی که تمام انیمیشنهایش تلفیقی  از دستورات شیطان و شقاوت و بی حیایی میباشد ، پدر و مادر عزیز زمانی که این کارتونها را برای کودک خود میخری آیا به کلمات بدی که در آنها بکار میرود دقت کرده اید ؟ کلماتی مانند احمق ، بیشعور ، عوضی و... این ها الگوی فرزندانتان میشوند ؟ فرزندانتان آن الگو را اجرا مینمایند ، به شما توهین میکنند .

۲ -  بگذارید از بدو تولد فرزندتان شروع نمایم ، زمانی که فرزند شما یک لیوان شیر کاکائو نستله میخورد فرزند یک فلسطینی یک گلوله میخورد ، زمانی که شما بالای سر فرزندتان هستید و به آن از سرلاک ها نستله غذا میدهید سایه مادری از سر کودک فلسطینی کم میشود ، بله بگذارید نشانتان دهم.

کودکانتان این را دوست دارند

صبح خود را با این شروع میکنند

در وعده ناهار این را میخورند.

نوشابه های نارنجی فانتا را دوست دارند

برای عصرانه شان این را مینوشند

برای صبح این را مینوشند

این نوشابه را با غذایشان میخورند

این را هم با غذا میخورند
کوکا کولا :
آرم این محصول که همان نوشته ی تحریری و سر هم انگلیسی Coca cola می باشد را بر عكس كنیم و خطوط تزئینی زائد را حذف كنیم شاهد دو جمله ی عربی میشود : لا محمد ، لامكه

 دو اصل بنیادین اسلام . پیامبر و همچنین شهر مكه كه كعبه ، خانه ی خدا و قبله ی تمامی مسلمین جهان در آن واقع شده و به نوعی نماد اسلام است . این محصول بدین ترتیب این دو ا نشانه گرفته است !

پپسی :
برای نوشابه ی پپسی باید دقت بیشتری خرج داد . پپسی مخفف جمله ی انگلیسی :
Pay Every Penny to Save Israel
یعنی هر پنی را برای تامین اسرائیل بپردازید .

( به ادامه مطلب بروید واقعا خواندنی است )

کوکا کولا :
آرم این محصول که همان نوشته ی تحریری و سر هم انگلیسی Coca cola می باشد را بر عكس كنیم و خطوط تزئینی زائد را حذف كنیم شاهد دو جمله ی عربی میشود : لا محمد ، لامكه

كوكا كولا = لا محمد لامكه 

دو اصل بنیادین اسلام . پیامبر و همچنین شهر مكه كه كعبه ، خانه ی خدا و قبله ی تمامی مسلمین جهان در آن واقع شده و به نوعی نماد اسلام است . این محصول بدین ترتیب این دو ا نشانه گرفته است !

پپسی :
برای نوشابه ی پپسی باید دقت بیشتری خرج داد . پپسی مخفف جمله ی انگلیسی :
Pay Every Penny to Save Israel
یعنی هر پنی را برای تامین اسرائیل بپردازید .

 هر پنی را 

برای تامین اسرائیل بپردازید

خب در كشوری مسلمان ، ما نوشابه های پپسی را می نوشیم بی خبر از اینكه  ریال به ریال آن تبدیل به گلوله هایی می شود كه در سینه كودكان ، برادران و خواهرانمان در فلسطین می نشیند و نه تنها اینگونه است بلكه دشمن خود را تقویت می كنیم .
مواردی كه در رد سخن من مطرح می شود این است كه  اینها ساخت اسرائیل نیستند در همین ایران خودمان در مشهدالرضای خودمان تولید میشود !
جواب : اگر توجه كنیم روی همین نوشابه ها نوشته شده تحت لیسانس كوكا و یا پپسی یعنی فرمول ، مواد اولیه را از شركت اصلی میگیرند و در ازای اینها قرار دادی منعقد می شود و پولی به طرف حساب داده می شود .

در ضمن نوشابه های فانتا و سپرایت تحت لیسانس كوكا و همچنین نوشابه ی میرندا تحت لیسانس پپسی می باشد !!

در آخر جمله ای از امام خمینی رحمة الله كه این ایام مختص به ایشان می باشد :
«شما از خواب هایی كه برای این كشورها دیده اند اطلاع ندارید ، اینجانب كرارا خطر دولت اسرائیل و عمال آن را به ملت گوشزد كردم كه باید مقاومت منفی كنند و از معاملات با آنها احتراز جویند. »
استفتائات مقام معظم رهبری :
س 262 : آیا وارد كردن و ترویج كالاهای اسرائیلی جایز است ؟
واجب است افراد از وارد كردن و ترویج كالاهایی كه دولت حقیر اسرائیل از ساخت و فروش آن  منتفع می شود خودداری كنند .س 263 : آیا برای مسلمانا خرید كالاهای اسرائیلی كه در سرزمین اسلامی به فروش می رسند جایز است ؟
بر آحاد مسلمین واجب است كه از خرید و استفاده از كالاهایی كه سود تولید و فروش آنها عاید صهیونیست ها كه با اسلام و مسلمین در حال جنگ هستند ، می شود ، اجتناب كنند .
سوالات 1347 الی 1356 كتاب اجوبة الاستفتائات مقام معظم رهبری بر این مسائل اختصاص داده شده است كه خواندنش مفید و آگاه كننده است !-
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الکل در محصولات کوکاکولا

به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز» در پاربس، در این گزارش که در پایگاه الکنز فرانسه منشر شد امده است، در ساخت کوکاکولا از الکل استفاده می شود!این خبر، خبری نیست که یک برادر و خواهری  از یک روحانی که آن روحانی هم بنقل از یک روحانی دیگری که از یک برادر یا خواهری متخصص که در شرکت کوکاکولا کار می کند شنیده باشد.بلکه این خبر از طرف بخش تجاری این شرکت در فرانسه در پی نامه یک نفر که در مورد وجود الکل در کوکا سوال کرده تایید شده است که تصویر جواب آن که سه روز پیش دریافت شده  آمده است.لوسی دفورج مسئول و  مشاور شرکت  کوکاکولا در فرانسه در جواب سوال پایگاه  الکنز فرانسه مبنی بر وجود و یا عدم وجود الکل در کوکاکولا چنین جواب می دهد:درخواست شما مورد توجه خواص ما شده و از اینکه محصولات ما مورد توجه شما واقع شده باعث تشکر ماست.ما با مسرت(!) تائید می کنیم که در نوشابه های خنک کننده بدون الکل اثر ناچیزی از الکل وجود دارد و آنهم بخاطر استفاده از معطرها استفاده شده در این نوع نوشابه هاست.

در واقع مقدار الکل در نوشابه های ما همیشه بمقدار و کمتر از 1،2 در صد  می باشد حدی که برای نوشابه های غیر الکلی از طرف دولت مجاز می باشد.بر اساس بخشنامه سال 1992 میلادی فرانسه و احتمالا اروپا وجود کمتر از 1،2 درصد الکل در نوشابه ها را می توان با عنوان نوشابه های بدون الکل به بازار عرضه کرد.این مقدار الکل برابر با الکلی است که در 100 لیتر شراب  ویسکی وجود دارد.لازم بذکر است که این سوال دوسال پیش ارسال شده است که سه روز پیش جواب آن بدست این سایت خبری رسیده است!


 
 
متن اصلی خبر :
 
 

 14juil2007
Adieu Coca, Fanta, Sprite et autres boissons alcoolisées
Halal & Halal |   Envoyer cet article   
Ecrire un commentaire

La nouvelle risque de faire grand bruit et de briser des coeurs, et surtout des ventres. Et particulièrement les ventres de ceux parmi les musulmans qui ont, dans le sang, un taux élevé de Cocalémie. Disons-le sans détour : dans le Coca, il y a de l’alcool. Et ce n’est pas une information entendue par un frère qui l’a entendue par un frère qui l’a entendue d’un cheikh qui lui-même la tient d’un autre cheikh ami d’un scientifique qui travaille dans une société en étroite collaboration avec la firme Coca-Cola. Non, l’information vient directement du service consommateur de Coca-Cola. Et elle ne date pas du siècle dernier. Elle date de mercredi 11 juillet 2007, soit d’il y a trois jours. En réponse à l’un des lecteurs d’Al-Kanz, qui a eu la bonne idée de contacter Coca puis de scanner la lettre qu’il a reçue hier, le service consommateur de Coca-Cola écrit noir sur blanc :
“C’est avec plaisir que nous vous confirmons que les boissons rafraîchissantes sans alcool peuvent contenir d’infimes traces d’alcool provenant des arômes utilisés (support d’arômes).
En effet, la quantité d’alcool présente dans nos boissons est toujours très faible et en tout cas toujours inférieur à 1.2° d’alcool (1,2 % en volume), seuil réglementaire pour les boissons sans alcool.” (lire la lettre scannée en bas de cet article)
La messe est dite : Coca-Cola et les boissons de la même marque (Fanta, Sprite, etc.) contiennent de l’alcool ou peuvent contenir de l’alcool. Et même si le service client s’efforce de minimiser les choses en parlant de traces “infimes”, il avance un chiffre qui rend impossible toute objection : la quantité d’alcool peut atteindre 1,2 % en volume. Autrement dit, une bouteille de Coca-Cola de 1,5 litre peut contenir jusqu’à 1,8 centilitre d’alcool. Incroyable, non ? Vu ce que certains boivent comme quantité de Coca, ce chiffre va leur donner une idée de tout l’alcool qu’ils ont pu avaler. Et convertir cette quantité en pack de Kronenbourg. On a en effet vite fait de remplir des canettes de bière avec 1,8 centilitre d’alcool.
Plus sérieusement, 1,2 % d’alcool, c’est précisément ce que contiennent les bières dites sans alcool. La dénomination “bière sans alcool” est réservée à la bière qui présente un titre alcoométrique inférieur ou égal à 1,2 % à la suite d’une désalcoolisation ou d’un début de fermentation” (Décret du 31.03.1992). La différence entre une canette de Coca et une canette de bière sans alcool, c’est la couleur de la canette. Coca, bière sans alcool.
Venons-en quand même à deux objections que nous voyons poindre :
1- Première objection : “La quantité est infime”
Nous ne sommes pas systématiquement en présence d’une quantité infime, mais d’une petite quantité. 1,2 % d’alcool, c’est 1,2 litres de wiskhy dans 100 litres d’eau. Certes, il est possible que ce soit parfois en quantité infime, mais rien ne le garantit. Et comment savoir que telle boisson contient 0,001 % d’alcool et telle autre 1,2 % ?
2- Deuxième objection : “Le service client affirme que certains produits peuvent contenir. Cela signifie qu’il est possible que d’autres n’en contiennent pas.”
Certes, mais à partir du moment où il est clairement affirmé que certains sodas en contiennent, il devient évident qu’il faut s’abstenir de boire ces sodas. A chaque fois que je bois un soda de la marque Coca, il est possible que je bois de l’alcool.
Que chacun prenne maintenant ses responsabilités. Et que les plus responsables préviennent les leurs, famille, proches, mosquées et… tous les vendeurs de kebab et de grec qui vont peut-être être ceux qui vont le plus accuser le coup.
 
Il est amusant de constater que la réponse de cette conseillère clientèle tranche avec le discours officiel : Certains produits de la Compagnie Coca-Cola contiennent-ils de l’alcool ?.
Certains produits de la Compagnie Coca-Cola contiennent-ils de l’alcool ?
Toutes nos boissons sont non alcoolisées. Les ingrédients et les procédures industrielles utilisés dans la fabrication de nos produits font l’objet de contrôles rigoureux par le gouvernement et les autorités sanitaires dans chaque pays où nos produits sont commercialisés. Nos boissons sont reconnues comme boissons non alcoolisées par les autorités gouvernementales de chaque pays.
Un petit décryptage s’imposte.
La question est claire. Mais, Coca-Cola ne répond pas à cette question et joue avec les mots. Coca-Cola dit que ses boissons sont “reconnues comme boissons non alcoolisées”, mais cela ne veut absolument pas dire qu’il n’y a pas d’alcool dans leurs boissons. Cela signifie que le taux d’alcool de leurs boissons est inférieure à 1,2 % du volume, taux qui leur permet, selon la réglementation en vigueur, de ne pas être classées parmi les boissons alcoolisées. En clair, selon les textes de loi, une boisson qui ne contient pas plus de 1,2 % d’alcool (volume) n’est pas une boisson alcoolisée. C’est une boisson alcoolisée dans la réalité, mais pas dans les textes.
Consultez la liste de toutes les marques Coca-Cola, pour savoir les reconnaître et ne plus les boire en cliquant sur le lien suivant : liste des marques Coca-Cola.
Envoyez le lien sur Facebook ou Twitter

  
 
لازم به ذکر است طی چهار سال گذشته مسئولین آستان قدس رضوی از زائرین امام هشتم علیه السلام با آب دسانی یکی از تولیدات شرکت کوکا کولا پذیرایی میکردند و علی رغم تذکرات فراوان مردم مشهد این کار طی سالهای گذشته با حجم گسترده ای ادامه داشته است 
ایمانی/ پاریس  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
What causes painful Achilles tendon?
سه شنبه 17 مرداد 1396 01:50 ق.ظ
I enjoy reading a post that will make people think. Also, many thanks for allowing for me to comment!
foot pain relief
دوشنبه 22 خرداد 1396 09:40 ق.ظ
We are a bunch of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your website offered us with valuable information to work on. You've performed
a formidable process and our whole group can be thankful
to you.
bradfordptlroimlrh.sosblogs.com
پنجشنبه 18 خرداد 1396 09:39 ب.ظ
Hi there colleagues, fastidious paragraph and pleasant urging commented at this place,
I am truly enjoying by these.
فاصله گلناری
چهارشنبه 24 آبان 1391 04:44 ب.ظ
اطلاعات خیلی خوبی بود ممنون كه شركت های اسرائیلی رو رسوا میكنید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

شهید محمد رضا دشتی اسطوره ی که اسماعیل سیستان و بلوچستان شد..........سه شنبه 30 مهر 1392

افشاگری پسر مسعود رجوی+عكس..........یکشنبه 24 شهریور 1392

تأکید بر ضرورت گسترش روابط ایران و عمان بویژه در بخش گاز/ آتش گروه تکفیری دامان حامیانش را نیز خواهد گرفت ..........سه شنبه 5 شهریور 1392

دو انقلاب، دو رهبری..........چهارشنبه 16 مرداد 1392

وحشت فتنه گران از یک صفحه فیس بوک ..........جمعه 24 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

شرکت کوکا کولا Coca Cola..........یکشنبه 19 آذر 1391

صنعت هولوکاست چگونه به خدمت منافع صهیونیسم درآمده است؟ + تصاویر ..........جمعه 10 آذر 1391

تبلیغات پپسی در کریسمس ..........دوشنبه 6 آذر 1391

محصولات اسراییل..........چهارشنبه 24 آبان 1391

قاتل کودک فلسطینی تبرئه شد..........یکشنبه 14 آبان 1391

همه پستها