تبلیغات
دست چین - میان ذخایر اطمینان بخش ارزی کشور و کاستی های موجود تعادل برقرار شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس :
میان ذخایر اطمینان بخش ارزی کشور و کاستی های موجود تعادل برقرار شود
"سیرنیوز": عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در زمان نیاز ارز تنها بایستی به دست مصرف کننده واقعی برسد، تصریح کرد: میان ذخایر اطمینان بخش ارزی کشور و کاستی های موجود تعادل برقرار شود تا کشور دچار رکود اقتصادی نشود.
 
محمد حسن نژاد در گفت و گو با سیرنیوز در ارتباط با بازار ملتهب ارز در چند روز اخیر، اظهار داشت: مشکل اساسی این روزهای بازار، عدم تزریق ارز توسط بانک مرکزی است و باید تمرکز دولت بر عدم در اختیار قرار دادن ارز توسط بانک مرکزی معطوف شود.

وی افزود: برای جلوگیری از این بازار ملتهب باید بانک مرکزی دو هفته ارز را به شکل واقعی در اختیار مردم قرار دهد تا از حرص روزافزون به مردم کاسته شود و بازار ارز کمی به تعادل برسد.

نماینده مردم مرند و جلفا در ادامه عدم تزریق ارز به بازار را با مشکل عرضه و تقاضا برای دولت و مردم بیان و تصریح کرد: هنگامی که بانک مرکزی از عرضه ارز به بازار خودداری می‌کند مردم با بحران مازاد تقاضا روبرو می‌شوند و در نتیجه قیمت کالا در بخش‌های مختلف افزایش می‌یابد.

وی افزود: بحران مازاد تقاضا در جامعه باعث می‌شود تقاضاهای آتی مردم تبدیل به حال شود یعنی کسانی که خواهان خرید ارز در آینده بودند در حال حاضر به فکر خرید آن بیافتند و این یکی دیگر از بحران‌های اقتصادی در کشور است.

عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به اینکه گردش اقتصادی موجب پویایی می شود و نه انباشتگی، گفت: به طور حتم ممانعت از هر گونه فعالیتی که مانع سیر طبیعی گردش اقتصادی ضروری است.

وی با بیان اینکه بایستی فعالیت صرافی ها و بانک به عنوان مراکز عرضه ارز در کشور رصد شود، افزود: در این شرایط نظارت همگام با فعالیت بخش مدیریتی واجب و الزامی خواهد بود.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بزرگنمایی تهدیدات خارجی با هدف ناامن سازی فضای روانی جامعه!
"سیرنیوز": برخی جریانات داخلی هم صدا با رسانه های بیگانه بدنبال بزرگنمایی تهدیدات خارجی با هدف ناامن سازی فضای روانی جامعه اند.
 
به گزارش سیرنیوز ؛ در حالیکه رسانه های بیگانه برای موثر واقع شدن تحریم ها بر اقتصاد ایران بدنبال هیاهوی رسانه ای و بزرگنمایی و تحریف واقعیات هستند، برخی جریانات در داخل نیز می کوشند بر دامنه ی این تبلیغات بیافزایند. به عنوان نمونه طیفی نظیر ملی – مذهبی ها که برای اثبات مخالفت آنها با انقلاب و اسلام کافیست نگاهی به کارنامه تاریخی آنها در جریان توهین به احکام الهی در اوایل انقلاب و کارشکنی هایشان در دوران دفاع مقدس انداخته شود، اخیرا به دنبال ایجاد هراس در جامعه برآمده اند. موضوعی که هدفی جز ایجاد تلاطم و بی ثمر کردن سیاست های اقتصادی دولت در مدیریت بازار و ناکارآمد کردن مکانیزم های اطلاع رسانی دقیق و شفاف نظیر رسانه های عمومی ندارد. به طوریکه محمد ملکی یکی از عناصر این جریان در گفتگوی اخیر خود مدعی شده «من دوست دارم پیامی به هموطنانم بفرستم... از هموطنانم در داخل و خارج کشور می خواهم تا جاییکه در توانشان هست روی این مساله (احتمال بروز درگیری نظامی) کار کنند و مساله را جدی بگیرند... درباره این مساله بحث کنند و این موضوع را به اطلاع دیگران برسانند.... در هر حال این سکوت شکسته شود...» این مسئله گویای آنست که برخی جریانات اپوزیسیون داخلی بی توجه به شرائط حساس کشور، بدنبال دامن زدن به التهاباتی هستند، که نشات گرفته از عملیات روانی دشمن برای درهم ریختن نظم اجتماعی و اتحاد ملی ایرانیان است.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازار از روز شنبه بازگشایی می‌شود
"سیرنیوز": با جلسه صبح امروز روسای اتحادیه‌های صنفی کشور با نمایندگان بسیج اصناف، توافق شد که بازار از روز شنبه بازگشایی شود.
 
به گزارش سیرنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از آنکه شب کذشته اتحادیه‌های صنفی تولیدی‌، توزیعی و خدماتی تهران بیانیه‌ای را در دفاع از رهبر معظم انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران صادر کردند، صبح امروز هم طی جلسه‌ای بین روسای اتحادیه‌های صنفی کشور اعم از تولیدی‌، توزیعی و خدمات فنی توافق شد که بازار از روز شنبه بازگشایی شود. گفتنی است که این جلسه با حضور نمایندگان بسیج اصناف برگزار شد که طرفین توافق کردند تا از صبح شنبه بازار بازگشایی شود و به کار خود ادامه دهد. همچنین در این جلسه آنها تاکید کردند مشکل اصلی عملکرد اقتصادی دولت است و آنها همچنان به نظام و انقلاب پایبند هستند و خواستار تامین امنیت واحدهای صنفی مستقر در بازار بزرگ تهران شدند‌. لازم به ذکر است که روسای اتحادیه‌های صنفی‌، تصمیم‌ گیری‌های اشتباه دولت و وزرای اقتصادی را دلایل آسیب زا بودن اقتصاد کشور دانستند‌.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمایان شدن ماهیت سرویس جاسوسی گوگل در وقایع مشکوک روز گذشته
"سیرنیوز": وقایع مشکوک روز گذشته در بازار تهران، ماهیت سرویس جاسوسی گوگل را بیش از پبش برای کاربران اینترنت هویدا ساخته است.
 
به گزارش سیرنیوز؛ نمونه ای از اکاذیب و مجعولات ساختگی یکی از مهره های این باند بدین صورت بود که وی با انتشار تصاویری از درگیری پلیس و عده ای معترض آنان را منسوب به حوادث روز گذشته در بازار تهران کرده و از کاربران می خواهد درنگ نکرده و به یاری معترضین بشتابند ! اما هوشیاری کاربران ایرانی و دقت نظر آنان باعث می شود دروغ گویی و جعلی بودن تصاویر که متعلق به برخورد پلیس یونان با اعتراضات دانشجویی در آن کشور است مشخص شده و این دسیسه های تکراری و شبیه کاری شده به مانند سال 88 نقش برآب شود. نکته جالب حرکت موذیانه سرویس گوگل در همکاری با کلید زدن این پروژه آشوب سوخته در کشور است. به صورتی که این مطالب را که حتی در مقایسه با موضوعات پربازدیدتر و پرمخاطب تر به نصف تایید و اشتراک کاربران نرسیده به صورتی کاملا غیر عادلانه و خبیثانه در صفحه موضوعات برتر و داغ شبکه به اصطلاح اجتماعی خود قرار می دهد . گوگل حتی به این نیز اکتفا نکرده و افشاگری کاربران آگاه و بیدار ایرانی در خصوص کذب بودن این تصاویر و اطلاعات را که جزء پر مخاطب ترین مطالب رویدادهای دیروز است در لیست سیاه و تحریمی خود قرار می دهد تا بلکه به زعم خود بتواند از انتشار حقیقت جلوگیری کند. گفتنی است شیوه اجرای ناامنی های روز گذشته که با ایجاد آشوب در نقاطی از بازار تهران و با آتش زدن سطل آشغالها و حمله به مغازه کسبه بازار همراه بود و به گفته احمد کریمی اصفهانی دبیر کل جامعه اصناف و بازار تهران درابتدای امر به صورت ارسال پیامک های ناشناسی به بازاریان سعی شد تا بازار تهران تعطیل شود در ظاهر بسیار همانند شیوه فتنه گران در سال 88 بوده است. روز گذشته دبیرکل جامعه اصناف و بازار با اعلام اینکه یک عده ناصر ناشناس از بیرون از بازار در پی برهم زدن اوضاع بازار بودند متذکر شد شایعات منتشر شده مبنی بر تجمع بازاریان در اعتراض به اوضاع اقتصادی کشور و افزایش قیمت ارز کذب محض بوده و این تجعات ربطی به بازار نداشته است. از سوی دیگر اصناف و بازاریان نیز شب گذشته با انتشار بیانیه ای با اعلام برائت از عده ای فرصت طلب و مرتبط با شبکه دلال ها و بازار سیاه تعرض این جماعت را به اموال عمومی و خصوصی محکوم کردند. نکته حائز اهمیت آنکه در اوضاع کنونی که به تعبیر مقام معظم رهبری در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و با توجه به مکر و فتنه انگیزی ضد انقلاب که با حمایت و پشتیبانی آشکار ابزارهای رسانه ای تحت اختیار استکبار جهانی هر روز نقشه های شومی را برای اخلال در امنیت در کشور می کشند، نقش رسانه های مردمی در ایجاد آگاهی و فرهنگ سازی در ورطه اقتصاد مقاومتی بیش از گذشته اهمیت دارد.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
foot pain identifier
شنبه 17 تیر 1396 01:03 ق.ظ
Right here is the right blog for anybody who wants to understand this topic.
You know so much its almost tough to argue with you (not that I actually would want to?HaHa).
You certainly put a new spin on a topic that's been written about for
decades. Wonderful stuff, just great!
foot pain and numbness
یکشنبه 21 خرداد 1396 05:04 ب.ظ
For the reason that the admin of this site is working, no question very
rapidly it will be renowned, due to its feature contents.
http://leannraynoso.wordpress.com/
شنبه 13 خرداد 1396 01:26 ق.ظ
Hi there, everything is going fine here and ofcourse every one is sharing facts, that's truly excellent, keep up writing.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

شهید محمد رضا دشتی اسطوره ی که اسماعیل سیستان و بلوچستان شد..........سه شنبه 30 مهر 1392

افشاگری پسر مسعود رجوی+عكس..........یکشنبه 24 شهریور 1392

تأکید بر ضرورت گسترش روابط ایران و عمان بویژه در بخش گاز/ آتش گروه تکفیری دامان حامیانش را نیز خواهد گرفت ..........سه شنبه 5 شهریور 1392

دو انقلاب، دو رهبری..........چهارشنبه 16 مرداد 1392

وحشت فتنه گران از یک صفحه فیس بوک ..........جمعه 24 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد/ مردم در سال 88 از عدم تبعیت و لگدزدن عده‌ای به قانون ضربه دیده‌اند ..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

كار صداوسیما در انتخابات، تهمت‌زنندگانی كه می‌گفتند آزادی بیان نیست را خجالت‌زده كرد..........چهارشنبه 22 خرداد 1392

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

صهیونیسم و برنامه‌های كودكان..........یکشنبه 26 آذر 1391

شرکت کوکا کولا Coca Cola..........یکشنبه 19 آذر 1391

صنعت هولوکاست چگونه به خدمت منافع صهیونیسم درآمده است؟ + تصاویر ..........جمعه 10 آذر 1391

تبلیغات پپسی در کریسمس ..........دوشنبه 6 آذر 1391

محصولات اسراییل..........چهارشنبه 24 آبان 1391

قاتل کودک فلسطینی تبرئه شد..........یکشنبه 14 آبان 1391

همه پستها